Prodej je hlavním článkem činnosti J.B.Tryton. Dovážíme přírodní kámen z celého světa od Jižní Ameriky přes Afriku, Evropu až po Asii. Materiál přivážíme již nařezaný na příslušný formát nebo deskovinu pro formátování v různých tloušťkách.


Zákazníkům poskytujeme konzultace, co se týče výběru materiálu a jeho rozměru, a vypracujeme návrhy rešení interiéru i exteriéru. Firemní odborníci se postarají o celou realizaci zakázky.


Zhotovujeme a dodáváme stoly s kamennými deskami, podstavce pod květiny atd. Pro náročnou klientelu můžeme dodat výrobky z konglomerovaného Carrarského mramoru z Itálie, které lze použít jak pro interiér i exteriér. Jedná se o sloupy, antické sochy, květníky, fontány atd. v různých velikostech včetně soch, sošek a reliéfu s náboženskou tématikou


        


Při realizaci konkrétních zakázek, v případě potřeby, spolupracujeme jak s prvotřídnímy architekty, kteří umí pracovat s přírodním kamenem a mají patřičné zkušenosti, tak i s kvalitními kameníky, kteří dokáží s citem a odpovídající profesionalitou realizovat požadavky zákazníka i architekta.