Společnost J.B.TRYTON zahájila v roce 1988 dovážet do České Republiky přírodní kámen, jednak díky dlouhodobým kontaktům svých zakladatelů v různých částech světa jako Asie, Jižní Amerika, Afrika a Evropa, a jednak i díky tradici jména firmy.

Vsadili jsme tehdy na předpokládaný zájem lidí o nové aplikace přírodních materiálů u svých obydlí, vědomi si toho, že lidé v naší zemi jsou již přesyceni šedí paneláků, umakartem a levnými keramickými dlaždicemi v koupelnách a kuchyních a mnohdy nevkusnou betonovou zámkovou dlažbou v okolí i nově postavených rodinných domů. Prišli jsme jak se říká s troškou do mlýna, nabízejíce svobodu při výběru přírodních netradičních materiálů ze zahraničí.

Naším prvořadým zájmem není prodávat kámen, ale od samého počátku uspokojit touhu po krásném bydlení, kde právě přírodní kámen toto evokuje.

Pokud se rozhodnete pro přírodní kámen jak v interiéru, tak i v exteriéru, mužete to udělat přímo dle svého vlastního uvážení, ale s námi nebudete nikdy sami. A vězte, že hořkost a zklamání ze špatné kvality a levných materiálů ve Vás zůstane mnohem déle po té, co radost z úspěchu při dosažení nízké ceny při koupi je již dávno zapomenuta. Pokud se rozhodnete pro přírodní kámen do Vašeho obydlí nebo zahrady, mějte na mysli, že stejně duležité je nejen co kupujete, ale kde to kupujete.

J.B.TRYTON vždy dělá pro své zákazníky něco navíc.