Dlažby a obklady z přírodního kamene jsou nadčasovou investicí, která vás nikdy nezačne nudit. Vždyť i výrobci keramické dlažby, tedy zdánlivě levnější náhražky přírodních materiálů, razí trend napodobování přírodního kamene již po desetiletí bezúspěšně. Ale jen skutečný přírodní nerost svojí přirozeností a nepravidelností vytváří detaily, kterým keramika nemůže konkurovat. Vyberte si ze široké nabídky materiálů pro interiéry i exteriéry. Vhodně zvolený přírodní kámen dodá prostoru vnitřní jednotu, zvlášťe pak v kombinaci se dřevem, sklem i kovem.


Křemence
Cenově dostupný materiál vhodný pro venkovní i vnitřní obklady a dlažbu. Barevná škála přechází od černé po velmi světlé odstíny až po bílou. Jsou štípatelné, leštitelné, tvrdší než břidlice.
Břidlice
Nabízíme výhradně dovozové břidlice, které lze dodat ve velkých formátech. Jejich barevnost se pohybuje v tmavších tónech od sytě šedé až stříbrné po tmavě červenou až fialovou. Vhodné do interiéru a exteriéru podle druhu.
Pískovce
Materiál vhodný do interiéru a vybrané pískovce jako Macao a pod. do exteriéru. Je finančně nenáročný. Některé dovozové pískovce jsou leštitelné, což svědčí o jejich jemné struktuře a proto je lze použít v interiéru i do koupelen.
Vápence
Vápence jsou podobně leštitelné jako mramor a ve většině případů více odolné vůči povětrnostním vlivům. V některých případech nepodléhají zvětrání. Použitelné v interiéru i exteriéru na dlažby a obklady. Ve srovnání s mramory cenově výrazně dostupnější. Jinak o nich platí totéž co o mramorech, pokud jde o terminologii někdy se tyto materiály zaměňují.
Mramory
Mramory jsou podobně leštitelné jako vápence a ve většině případů méně odolné vůči povětrnostním vlivům. Použitelné většinou v interiéru. V exteriéru rychle ztrácí lesk.